RSS
środa, 23 grudnia 2015

Droga M, 

Mało mnie tu, a jak jestem to raczej na zasadzie zdania relacji niż refleksji. Wiesz dobrze, że teraz w ten przedświąteczny czas myślę o Tobie codziennie. Ostatnio nawet miałam wrażenie że jesteś gdzieś obok. Nie jestem w stanie dokładnie opisać tego uczucia, po prostu czułam że nie jestem sama. Bardzo mi Ciebie brak, moje dzieci są już takie duże. Dzisiaj opowiadałam L o Tobie że byłabyś przeszczęśliwa móc ją nosić i rozpieszczać. Skoro ostatnio głownie sprawozdania to czas na to. Od połowy listopada E nie chodzi do żłobka. Po ostatnim zapaleniu oskrzeli które zakończyło się antybiotykiem które oczywiście po raz kolejny przeszło na L lekarz zalecił czas na regenerację. Jednym słowem- do końca grudnia przetrzymać go w domu aby miał chwilę bez infekcji a i L miała czas wyzdrowieć. Nie chcę zapeszać ale od tamtej pory cisza. Jutro wigilia więc wszystko wskazuje na to że święta będą zdrowe. Niestety nie spotkamy się z rodziną męża bo u nich kilka osób choruje a my za tydzień mamy zaplanowane szczepienie. Szkoda że tak wyszło ale zdrowie dzieci jest dla mnie najważniejsze a ostatnio licho z odpornością u nich. 

Mam nadzieję że w końcu uda mi się usiąść do bloga i zamieścić kilka wpisów które być może się przydadzą mamom które planują dzieci rok po roku. Chciałabym podzielić się swoimi wnioskami i zdradzić co ułatwia mi życie i bez czego nie wyobrażam sobie w domu z dwójką dzieci zostać sama. Lekko nie jest ale jakoś się ogarniamy, nawet spacerujemy z rana całą naszą  trójką codziennie z rana.

A tymczasem życzę wszystkim wesołych świąt i przede wszystkim zdrowych. Tym którzy tu zaglądają życzę aby w przyszłym roku nikogo nie zabrakło przy wigilijnym stole. Sobie też tego życzę, aby nikogo więcej nie zabrakło...

21:37, rozmowyzm
Link Komentarze (3) »